cestovná kancelária
Hlavná \ O nás

naplánujeme pre Vás zájazd do Ruska vrátane víz

Pre Vás, dobrodruhov, ale aj milovníkov kultúry, architektúry je tu naša cestovná kancelária ma3oska.sk, ktorá Vám ukáže skvosty Ruska inak, ako v klasickej cestovke „s hromadným štartom“.

 

0000137187_zCatpcYQ 0000137189_hY7zGF7g 0000137188_GNrgDdmd

Volám sa Eva Šandalová a som majiteľom spoločnosti CK FRANTEXIM, s.r.o. – ma3oska.sk. 

Za roky práce v Rusku a s ruskými partnermi, či ruskými spoločnosťami, som si k tejto veľkej krajine vytvorila akýsi zvláštny vzťah, ale zároveň aj rešpekt.

Som rada, že s pomocou mojich priateľov a blízkych som nakoniec dospela k rozhodnutiu dať voľný priebeh tomu, čo som dlhé roky robila pre všetkých mojich priateľov z celého sveta, ktorí ma prišli navštíviť do Moskvy alebo Petrohradu, alebo sme si pozreli iné časti Ruska.

Sama už roky cestujem len v malých skupinách, ktoré sú flexibilnejšie a náchylnejšie dobrodružstvám a občas aj nečakaným prekvapeniam.

Rusko som precestovala krížom-krážom, ale ani zďaleka nie celé.

Určite sa všetci spýtate a čo ma najviac "chytilo za srdce" ?

Asi najsilnejším zážitkom bol pre mňa ALTAJ – pohorie neďaleko mongolských hraníc: rafting na rieke Katuň, či celý deň v sedle v altajských horách.

Ale určite TOP destinácia - Sankt Peterburg, alebo po slovensky PETROHRAD, ktorý treba vidieť, zažiť a precítiť. Spoznávací zájazd do Petrohradu, ktorý Vám sprostredkuje jeho architektúru a atmosféru. Pri odlete zo zájazdu v Petrohrade vo Vás zostane zvláštny pocit a v kútiku srdca želanie: „chcem sa vrátiť a pozrieť si ešte toto a tamto...“

Milujem Moskvu - mesto, ktoré nikdy nespí... jej hektickosť a nonstop život. Veľkomesto paradoxov, histórie, ultramoderny v Moscow city, všetkým dobre známe Červené námestie, večne živý Lenin, ktorého určite stretnete pri potulkách v centre, legendárny obchodný dom GUM, ale aj múzeá a kultúrne podujatia svetovej úrovne. Náš zájazd MOSKVA ako ju nepoznáte, sa Vám určite bude páčiť.

Nedá sa nespomenúť aj nedávny výlet na hranicu Ruska s Fínskom, ktorý nám ukázal neskutočnú krásu severskej ruskej prírody. Mesto Vyborg, osamelé pláže Baltského mora a tisíce jazier a samozrejme, rybačka, ktorá nemá páru, a aj amatér ako ja na nej uloví rybu!

Súčasné Rusko poskytuje neuveriteľný komfort pri cestovaní, či už vlakom, lietadlom, ale aj „ gázikmi“ do útrob lesov, tajgy..., ale aj loďou, jachtami (a možno aj ponorkami... uvidíme). Labužníkov určite poteší ruská kuchyňa, milovníkov opery či baletu bravúrne majstrovstvo v Boľšom teatre, alebo balet v Mariinskom teatre v Petrohrade. Keď toto všetko dobre namiešame, skombinujeme a uvaríme, vyjde z toho určite nezabudnuteľný zážitok na celý život!

Čo nás určite čaká, ak si vyberieme niečo netradičné?

Vyberieme sa spolu na Sibír, do Jakutska, či pozrieť si polárnu žiaru v Murmansku... Alebo možno až na ďalekú Kamčatku, Sachalin, do Soči, Kazane, ale aj loďou do Volge.

Toto  všetko a aj mnoho ďalšieho môžete zažiť s našou cestovnou kanceláriou ma3oska.sk !

Môžete si vybrať zájazdy z našej ponuky:

Zájazd šitý na mieru, Služobná cesta do Ruska - pomôžeme s poznaním prostredia, kde určite urobíte dobrý obchod!

Všetko záleží len a len na Vás, na Vašich snoch, želaniach a v nemalej miere aj na Vašej peňaženke.

Netreba sa obávať, je tu ma3oska.sk a tá Vám vo všetkom poradí, pomôže a vybaví za Vás, napríklad, aj potrebné vízum do Ruska.

Teším sa na Vás – Vaša ma3oska.sk

logo_MA3OSKA

Zaujímavosti
02 04 2017, 22:03

 

Famózny festival priamo na ČERVENOM NÁMESTÍ - 26.8. - 3.9.2017

 

07 03 2017, 12:38

 

PETERHOF - architektonický skvost Vás ožiari zlatom a očarí neskutočnou architektúrou.

 

 

22 02 2017, 20:38

 

Sté výročie Októbrovej revolúcie (VOSR) sa stane turistickou značkou.

 

Rad svetových vydavateľstiev zaradilo Petrohrad medzi povinné turistické destinácie roku 2017.

01 02 2017, 15:59

 

Poďte si s nami pozrieť klenotnicu ruských cárov

 

29 01 2017, 03:03

 

Architektonický skvost Petrohradu,  ale hlavne TOP múzeum výtvarného umenia.

 

Mám záujem o ďalšie informácie
Začiatok zájazdu
Koniec zájazdu
Copyright © 2016 - 2017