Hlavná \ O nás

naplánujeme pre Vás zájazd do Ruska vrátane víz

 

Pre Vás, dobrodruhov, ale aj milovníkov kultúry, architektúry je tu naša cestovná kancelária ma3oska travel, s.r.o. (ma3oska.sk), ktorá Vám ukáže skvosty Ruska inak, ako v klasickej cestovke „s hromadným štartom“.

 

0000137187_zCatpcYQ 0000137189_hY7zGF7g 0000137188_GNrgDdmd

Volám sa Eva Šandalová a som majiteľom CK ma3oska travel, s.r.o.  

Za roky práce v Rusku a s ruskými partnermi, či ruskými spoločnosťami, som si k tejto veľkej krajine vytvorila akýsi zvláštny vzťah, ale zároveň aj rešpekt.

Som rada, že s pomocou mojich priateľov a blízkych som nakoniec dospela k rozhodnutiu dať voľný priebeh tomu, čo som dlhé roky robila pre všetkých mojich priateľov z celého sveta, ktorí ma prišli navštíviť do Moskvy alebo Petrohradu, alebo sme si pozreli iné časti Ruska.

Sama už roky cestujem len v malých skupinách, ktoré sú flexibilnejšie a náchylnejšie dobrodružstvám a občas aj nečakaným prekvapeniam.

Rusko som precestovala krížom-krážom, ale ani zďaleka nie celé.

Určite sa všetci spýtate a čo ma najviac "chytilo za srdce" ?

Asi najsilnejším zážitkom bol pre mňa ALTAJ – pohorie neďaleko mongolských hraníc: rafting na rieke Katuň, či celý deň v sedle v altajských horách.

Ale určite TOP destinácia - Sankt Peterburg, alebo po slovensky PETROHRAD, ktorý treba vidieť, zažiť a precítiť. Spoznávací zájazd do Petrohradu, ktorý Vám sprostredkuje jeho architektúru a atmosféru. Pri odlete zo zájazdu v Petrohrade vo Vás zostane zvláštny pocit a v kútiku srdca želanie: „chcem sa vrátiť a pozrieť si ešte toto a tamto...“

Milujem Moskvu - mesto, ktoré nikdy nespí... jej hektickosť a nonstop život. Veľkomesto paradoxov, histórie, ultramoderny v Moscow city, všetkým dobre známe Červené námestie, večne živý Lenin, ktorého určite stretnete pri potulkách v centre, legendárny obchodný dom GUM, ale aj múzeá a kultúrne podujatia svetovej úrovne. Náš zájazd MOSKVA ako ju nepoznáte, sa Vám určite bude páčiť.

Nedá sa nespomenúť aj nedávny výlet na hranicu Ruska s Fínskom, ktorý nám ukázal neskutočnú krásu severskej ruskej prírody. Mesto Vyborg, osamelé pláže Baltského mora a tisíce jazier a samozrejme, rybačka, ktorá nemá páru, a aj amatér ako ja na nej uloví rybu!

Súčasné Rusko poskytuje neuveriteľný komfort pri cestovaní, či už vlakom, lietadlom, ale aj „ gázikmi“ do útrob lesov, tajgy..., ale aj loďou, jachtami (a možno aj ponorkami... uvidíme). Labužníkov určite poteší ruská kuchyňa, milovníkov opery či baletu bravúrne majstrovstvo v Boľšom teatre, alebo balet v Mariinskom teatre v Petrohrade. Keď toto všetko dobre namiešame, skombinujeme a uvaríme, vyjde z toho určite nezabudnuteľný zážitok na celý život!

Čo nás určite čaká, ak si vyberieme niečo netradičné?

Vyberieme sa spolu na Sibír, do Jakutska, či pozrieť si polárnu žiaru v Murmansku... Alebo možno až na ďalekú Kamčatku, Sachalin, do Soči, Kazane, ale aj loďou do Volge.

Toto  všetko a aj mnoho ďalšieho môžete zažiť s našou cestovnou kanceláriou ma3oska travel, s.r.o.!

Môžete si vybrať zájazdy z našej ponuky:

Zájazd šitý na mieru, Služobná cesta do Ruska - pomôžeme s poznaním prostredia, kde určite urobíte dobrý obchod!

Všetko záleží len a len na Vás, na Vašich snoch, želaniach a v nemalej miere aj na Vašej peňaženke.

Netreba sa obávať, je tu CK ma3oska travel a tá Vám vo všetkom poradí, pomôže a vybaví za Vás, napríklad, aj potrebné vízum do Ruska.

Tešíme sa na Vás – Vaša  ma3oska travel

logo_MA3OSKA

Zaujímavosti
25 12 2017, 20:42
02 04 2017, 22:03

 

Famózny festival priamo na ČERVENOM NÁMESTÍ - 26.8. - 3.9.2017

 

07 03 2017, 12:38

 

PETERHOF - architektonický skvost Vás ožiari zlatom a očarí neskutočnou architektúrou.

 

 

22 02 2017, 20:38

 

Sté výročie Októbrovej revolúcie (VOSR) sa stane turistickou značkou.

 

Rad svetových vydavateľstiev zaradilo Petrohrad medzi povinné turistické destinácie roku 2017.

01 02 2017, 15:59

 

Poďte si s nami pozrieť klenotnicu ruských cárov

 

Mám záujem o ďalšie informácie
Začiatok zájazdu
Koniec zájazdu
Copyright © 2016 - 2018