Hlavná \ Zájazdy \ MOSKVA \ Dámska jazda Moskva

Moskva len pre dámy - špeci program len pre nás

 

logo_MA3OSKA slogan 

Dobrý deň milé dámy,  

pripravili sme pre Vás už druhý ročník skvelej DÁMSKEJ JAZDY.

           

MOSKVA v termíne 06.09. - 11.09.2018 / kód zájazdu: M0609

Tento zájazd je venovaný výlučne DÁMAM a tak si ho aj patrične budeme vychutnávať. Vznikol na základe podnetu mnohých Vás, že nemáte s kým ísť, partner šomre, že on tam ísť nechce, alebo si proste chcete oddýchnuť od všedného dňa. Preto som sa rozhodla pripraviť pre Vás tento „špeci zájazd“.

V septembri 2017 sme si to teda riadne užili a ani tentokrát to nebude iné!

Zájazd je venovaný LEN nám, DÁMAM, bez nejakého toho šomrania, alebo stresu. Do kufra si pribalíme aj spoločenské šaty na koncert, či operu a samozrejme aj niečo disco na „tanečky po moskovsky“. (A to mi verte, tu sú kluby hodné magapolisu). A na konci zájazdu si unavené a uchodené doprajeme pravé ruské SPA, alebo aj „ruskú baňu“ - čítaj sauna. Verte mi, po tejto procedúre budete mať -30 rokov, telo bude vypílingované ako nikdy a tá ľahkosť a čistota sa nedá opísať. Na vlaňajšom turnuse práve tie dámy, čo nechceli ísť, paradoxne zostali v SPA centre najdlhšie a užívali si všetky procedúry.

Presný program je uvedený nižšie, čítajte a pýtajte sa !

*Pokiaľ niekto má problém s teplom a saunou, nie je problém, ruské SPA to je KLUB len pre ženy, kde sa ženy stretávajú, porozprávajú a dajú si hoc len masáž, píling, masku..... Proste sa rozmaznávajú a popíjajú pravý bylinkový čaj  a na záver samozrejme šampanské. A TO si predsa zaslúžime, NIE?

**A ak si niekto bude chcieť kúpiť ten pravý kožuch, alebo niečo kožušinové, je to ideálny čas – v septembri sa to hýri super zľavami pred sezónou.

anna karenina 

 

 Cenová kalkulácia zájazdu M0609 -  komplexný balík

 • 5x ubytovanie a raňajky v 3* hoteli v širšom centre Moskvy – dvoj-lôžková izba + raňajky
 • medzinárodná letenka Bratislava - Moskva - Bratislava
 • transfery v rámci programu
 • transfery z letiska/na letisko v Moskve
 • služby turistického sprievodcu hovoriaceho slovensky počas celého pobytu
 • bulletin našej CK o  Moskve – potrebné informácie a kontakty v slovenčine
 • mapa metra + mapa mesta
 • poistenie CK voči úpadku
 • jedinečný program v Moskve
 • darček pre dámy

Cena nezahŕňa:

 • 12,00 EUR – cestovné poistenie
 • 80,00 EUR – vízum do Ruska – kompletný servis
 • 95,00 EUR – letiskové a palivové poplatky

 

Základná cena zájazdu: 690,00 EUR

 

Presná kalkulácia zájazdu – kód: M0709 MOSKVA

Položka zájazdu

cena / osoba

Základná cena zájazdu

690,00 €

Vízum do Ruska (vybavujeme my – potrebujeme len váš pas a foto)

80,00 €

Cestovné poistenie (vrátane poistenia storna zájazdu) – Union poisťovňa

12,00 €

Letiskové poplatky

95,00 €

Cena zájazdu / osoba

877,00 €

   

Program podľa želania za doplatky:

 

Plavba po rieke Moskva – cca 2 hodiny

v cene zájazdu

Moskovský Kremeľ - prehliadka 3 chrámov + chrám Vasilija Blaženého, Červené námestie, Mauzoléum s Leninom 

v cene zájazdu

Opera, opereta, resp. balet podľa aktuálnej ponuky - upresníme podľa repertoáru

80,00 - 150,00 €

Treťjakovská galéria

25,00 €

Typické ruské SPA (ruská baňa) – necháme sa rozmaznávať (sauna + masáže, pílingy)

30,00 € základná cena + dopl. služby podľa cenníka

*Ďalší program podľa vašich požiadaviek

 

 

1. deň – 06.09.2018

Odlet z letiska v Bratislave, letíme leteckou spoločnosťou Pobeda. Prílet do Moskvy, na letisku Vás čaká sprievodca a hneď nasleduje nočná prehliadka Moskvy - cca 2 hodiny - pozrieme nočnú Moskvu, Lomonosovovu univerzitu, výhliadku, kde si urobíme fotky s panorámou nádherne osvetleného veľkomesta. Zoznámime sa s centrom Moskvy a s významnými nádhernými nasvietenými budovami. Pripravte si teda foťáky.

Transfer a ubytovanie v 3*hoteli v širšom centre Moskvy

mgu1may_small

2. deň – 07.09.2018

Ráno o 10:00 hod. sa stretneme na recepcii a vydáme sa do srdca Moskvy. Cez Alexandrovskyj sad do Kremľa, kde si prezrieme slávne kremeľské chrámy – zvonicu Ivana Veľkéhochrám Zosnutia Presvätej Bohorodičky (Uspenský chrám)chrám Zvestovania (Blagoveščenský chrám)chrám Archanjela Michala (Archangelský chrám) s freskami a ikonami, hrobky ruských cárov a neobídeme ani delo Cár-puška a slávny Cár-zvon. Cez hlavnú bránu Spasskej veže moskovského Kremľa prejdeme priamo na legendárne Červené námestie, kde nás čaká GUM – najslávnejší a určite aj najkrajší obchodný dom Ruska (podľa mňa aj Európy, ak nie sveta), Mauzóleum s Leninom, ale aj rozprávkový Chrám Vasilija Blaženého. Dáme si malé typické ruské občerstvenie v pravej ruskej jedálni s názvom Stolovaja No.57.

A samozrejme dáme si tu kávičku a vychutnáme si pohľad na Kremeľ a Červené námestie.

Voľný program.

Kto bude mať záujem, pokračuje s nami do parku Zarjadie, kde si urobíme tie najkrajšie selfíčka s Kremľom v pozadí. 

Večer – voľný program, resp. podľa priania: cirkus, divadlo, koncert.

IMG_20170914_220933

3. deň – 08.09.2018

Ráno o 10:00 hod sa stretneme na recepcii a vydáme sa do najväčšieho múzea ruského výtvarného umenia na svete a to do Treťjakovskej galérie. Tento skvost vás osloví nielen svojou architektúrou, ideou, akou vznikol, ale aj nádhernými obrazmi, ktoré nás prevedú elegantne a nenáročne zaujímavou historiou cárskeho Ruska.  Stretneme sa s veľkou Katarínou II., ktorú nazývali aj "Maťuška" či Katarína Veľká. 

ck-ma3oska-travel-moskva-rusko-zajazd-tretjakovska-galeria-1

Po prehliadke prestávka na obed.

Návrat na hotel, a tie ktoré pôjdu za kultúrou, pripravia sa pôjdeme okúsiť tú nefalšovanú moskovskú. resp. voľný program.  

*Doporučujeme - opera, opereta,balet,  alebo muzikál,  repertoár upresníme - cena cca 80,00 - 150,00 EUR.

4. deň – 09.09.2017

 

Po raňajkách sa o 10:00 hod. stretneme na recepcii a vyberieme sa na prechádzku do nádherného muzeálneho komplexu CARICINO.

Múzeum Caricino sa nachádza na juhu Moskvy a zahŕňa palácový komplex, skleníky, historický krajinný park s rybníkmi a pavilónmi.

V centrálnej časti parku sa nachádza palácový komplex z konca 18. storočia, ktorý mal slúžiť ako prímestská rezidencia cárovnej Kataríny II. Veľkej. Jeho výstavba začala v roku 1776 podľa projektu architekta V. Baženova. Katarína II. nebola spokojná s projektom, nedokončený palác dala zbúrať a stavbou poverila architekta M. Kazakova. Ani jeho palác nebol dokončený za života cárovnej a po jej smrti ostal nedokončený až do začiatku nášho storočia, keď bol celý komplex dokončený a premenený na múzeum úžitkového umenia.

Poobede plavba na luxusnej lodi - 2,5 hodinová prehliadka Moskvy. 

frantexim moscow river 4

 

V podvečer sa vydáme na legendami opradený Starý Arbat (pešia zóna), kde si pochutnáme na pravej ruskej kuchyni. Určite Vám budú chutiť šaláty, seljodka, boršč, šašlyk a ochutnáme aj vodku. No a samozrejme nakúpite tu darčeky pre svojich najbližších. 

Večer – voľný program, resp. podľa priania: cirkus, divadlo, koncert.

5. deň - 10.09.2018

Ráno sa stretneme na recepcii a vydáme sa do podzemných palácov Moskvy, čaká nás totiž prehliadka staníc metra – tzv. Podzemné paláce Moskvy. Stanice ako Ploščad revoluciji, Komsomolskaja, Belorusskaja, Majakovskaja, Novoslobodskaja, nám ponúknu pohľad na architektúru tejto úžasnej dopravnej infraštruktúry. Ku koncu prehliadky sa zastavíme na Tverskej ulici pri soche zakladateľa Moskvy kniežaťa Jurija Dlhorukého. 

Menšia prestávka na obed.

Nasleduje nákup ruskej prírodnej kozmetiky, poradenstvo a testovanie vašej kože ( je potrebné vopred objednať- je bezplatné)  no a potom sa ideme rozmaznávať do typického ruského SPA, ktoré má 200 tradíciu. A toto si veru riadne užijeme. 

0000137231_wSGfm5aE

 

6. deň - 11.09.2018

Ráno o 10:00 hod. sa stretneme na recepcii, odovzdáme izby a pôjdeme na autobusovú prehliadku Moskvy. Prezrieme si ešte raz, tentokrát z iného pohľadu, širšie centrum a zastavíme sa pri Chráme Krista Spasiteľa, zoznámime sa s jeho pohnutou históriou a oceníme majstrovstvo ruských maliarov a stavbárov, veď tento chrám bol nanovo postavený a vysvätený na začiatku 21. storočia. Prečo to tak bolo sa dozviete na prehliadke. Cestou sa ešte zastavíme na Poklonnej hore - symbol Moskvy, ale aj Ruska, odkiaľ sa vojaci po stáročia vypravovali do boja. Zastavíme sa aj pri Novodevičom kláštore a cintoríne, kde sú pochované vyznamné osobnosti Ruska. 

V poobedňajších hodinách sa končí spoznávací letecký zájazd do Moskvy, čaká nás už len transfer na letisko a odlet do Bratislavy.

IMG_20171015_130807

 

 Vaša ma3oska travel 

 

 

logo_MA3OSKA

 

Zaujímavosti
31 03 2021, 12:55

Plán vysielaní na mesiac apríl 2021 

 

09 02 2021, 15:23

Cestovné poistenie od UNIQA poisťovne, a.s., kryje už aj poistné udalosti spojené s COVID-19!

 

20210209_115111 vyrez

09 01 2021, 20:57

Milí priatelia, aj v roku 2021 pokračujeme v cykle „S ma3oskou na cestách“ 

Naša prvá téma bude zaujímavá a inšpirovali ste nás práve vy, naši cestovatelia, poslucháči a čitatelia.

Téma: "MÝTY v ruskej histórii - obdobie vládnutia rodu Romanovovcov - do roku 1917".

 

05 01 2021, 22:15

Vianoce u pravoslávnych (nielen) v Rusku podľa juliánskeho kalendára.

Kým u nás na Slovensku sa 6. januára oslavuje sviatok Troch kráľov, u pravoslávnych veriacich sú práve teraz začínajú PRAVOSLÁVNE VIANOCE.

ma3oska-travel-zajazdy-do-ruska-ruske-vianoce-1

05 01 2021, 19:24

TOP zaujímavosti z Ruska. 

Pri príprave poznávacích zájazdov po Rusku, človek natrafí na rôzne zaujímavosti, prečítajte si o niektorých spolu s nami. 

ma3oska-travel-zajazdy-do-ruska-kamcatka-2

Mám záujem o ďalšie informácie
Začiatok zájazdu
Koniec zájazdu

Odoslaním formulára potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov. Vaše osobné údaje spracujeme iba za účelom vybavenia vašej žiadosti. Viac o ochrane osobných údajov

 

Copyright © 2016 - 2021
Naša webová stránka využíva takzvané cookies. Ide o malé textové súbory, ktoré sa s pomocou prehliadača ukladajú vo vašom počítači. Cookies používame na to, aby bola naša ponuka prispôsobená používateľovi. Niektoré cookies zostávajú uložené vo Vašom počítači, kým ich nevymažete. Umožňujú nám pri vašej opätovnej návšteve rozpoznať Váš prehliadač. Ak si neželáte ich používanie, môžete si prehliadač nastaviť tak, aby Vás informoval o použití cookies a aby ste ich mohli povoliť len pre určitý konkrétny prípad. Deaktivácia cookies môže obmedziť funkčnosť našej webovej stránky. Zásady ochrany osobných údajov
OK