Hlavná \ Napísali o nás

Napísali o násKatarína a Juraj 20.08.2018 17:49
Ešte raz sa chceme poďakovať za fantastický zájazd Petrohrad a Moskva. Výborne zostavený program, organizácia a transfery na jednotku, ruská sprievodkyňa Lenka a sprievodkyňa Evka boli jedinečné. Porozprávali nám aj veľa o živote, histórii a zaujímavostiach týchto miest a Ruska. Vždy pri pozeraní fotografií si nato spomínam. Aj ubytovanie bolo výborné. Strava v Rusku je chutná, rôznorodá, ako doma uvarené. Aj v rámci voľného programu, keď sme sa pohybovali po meste, sme sa cítili bezpečne, príjemne. Ľudia sú tam milí, ochotní.Samozrejme je tam ešte veľa čo vidieť a preto dúfam, že sa do Ruska ešte vrátime. ĎAKUJEME !!!

František 01.08.2018 17:32
Poznávací zájazd Petrohrad 7/2018 - skvelé, úplne dokonalé, ubytovanie, transfery, taxi, výlety, čas relaxu, ešte aj počasie bolo ako na objednávku.
Ďakujem a tešíme sa na rok 2019.

Miroslav 06.06.2018 16:38
Mária a Miroslav, Prešov
Poznávací zájazd Moskva - Petrohrad perfektne zvládnutý organizačne aj ľudský, najmä vďaka Evke, majiteľke a sprievodkyni v jednej osobe a jej bezodnej ochote a ústretovosti odpovedať na každú otázku a želanie. Poďakovanie patrí aj neúnavnej Lenke, ktorá nás v Petrohrade "zasypala" množstvom historických faktov, informácií a príbehov (klobúk dole). Počasie bolo exkluzívne a všetky tieto nádherné zážitky z krásneho Ruska si uchováme navždy.
Srdečná vďaka.

Anna a Anton 04.06.2018 10:51
Chceme sa aj my podeliť o nezabudnuteľné zážitky s cestovnou kanceláriou Ma3oska - poznaj Moskvu a Petrohrad.. Naše hodnotenie je viac ako kladné, boli spokojní s ubytovaním ,programom aj sprievodcami.
Doporučujeme raz vidieť ako dvakrát čítať.

Monika 12.10.2017 20:03
Moskva je TOP a Evka je STROP všetkých delegátov na svete...Nedá sa to opísať, to sa dá len zažiť...niečo neskutočné, úžasné, perfektné, nádherné, jedinečné...to všetko je MOSKVA umocnená super profesionálnou Evkou a jej cestovnou kanceláriou. Ďakujem za najkrajší zážitok v mojom cestovateľskom živote.

Janka 30.09.2017 00:52
Úžasný zážitok, úžasná partička, MOSKA je TOP!!! Hlavne s takouto fantastickou cestovkou, kde máte individuálny prístup a úžasnú sprievodkyňu. Ďakujeme Evik, bola si naozaj fantastická!!! ***** hviezdičiek

Janka 07.08.2017 18:20
Perfektná dovolenka v Moskve, super organizácia, strava, ubytovanie, cestovanie a hlavne sprievodcovia. Aj napriek horúčavám, ktoré tento rok boli všade, dokázali výlety naplánovať tak, aby sme to "prežili" v pohode a prešli sme všetkým čo bolo v programe, navyše nám ukázali aj miesta, ktoré boli mimo plánu, ale vedeli, že nás potešia vzhľadom na naše profesie. Bolo to milé a vážim si to.
Každá ďalšia naša dovolenka do Ruska už len s ma3oškou.
Ďakujem pekne
JankaV

Andrea Trstenska 21.06.2017 15:05
S ma3oškou sme absolvovali niekoľkodňový výlet do St. Peterburgu. Zájad vysoko hodnotíme po všetkých stránkach: organizácia, ubytovanie, strava, sprievodcovské služby. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za obohacujúci a príjemný strávený čas. Andrea, Eva a Ema

Stefan S. 05.06.2017 14:50
Hoc sme si zajazd najskor chceli vybavit a naplanovat sami, zistili sme, ze je predsa len lepsie program, viza a aj vyber hotelu dat do ruk odbornikov na cestovanie po Rusku. Nie vzdy totiz cestovky klientom zabezpecia hotel v dobrej dostupnosti tak ako sme to mali my! Petrohrad je velke mesto a nas prvy vyber hotela bol katastrofa, ale nechali sme si poradit kus, sme doplatili, ale v celkovom prepocte sme usetrili na case a aj na taxi ci doprave. Vrela vdaka! Uz sa tesim na vylet na Bajkal, ktory planujeme v 2018 samozrejme s ma3oska.sk

DANA H. BRATISLAVA 18.05.2017 11:16
Vylet bol skvely, kedze sme nestihli vsetko, co sme mali v plane, tak snad este niekedy budeme mat prilezitost.Co sa tyka vybavovania viz a spoluprace bola som velmi spokojna, kolega bol velmi ustretovy a ochotne mi odpovedal a reagoval na vsetky podnety . Sprievodca bol tiez velmi mily, snazil sa nam vyjst v ustrety a napriek velmi zlemu pocasiu v sobotu s nami ochotne prechadzal planovanymi pamiatkami. Dozvedeli sme sa od neho vela zaujimavosti, co sa tyka Petrohradu a Ruska.
Takze dakujem velmi pekne za spolupracu a prajem vsetko dobre.

Juraj 03.05.2017 16:11
Ďakujem za vybavenie víz pre mňa a mojich kolegov. Ušetrili ste mi 2x cestu do Bratislavy, ale hlavne čas, ktorý tak môžem využiť na podnikanie. Vrele odporúčam!

Robert S. 23.11.2016 16:52
V máji sme v Moskve zažili 6 krásnych dní, ktoré pohladili naše duše. Vtiahli nás do sveta historických pamiatok, pozoruhodnej architektúry a velikánov vedy i kultúry. Najkrajšie však boli stretnutia s ľuďmi. Sú veľmi príjemní a dobrosrdeční. Nikdy som v Rusku nebol (ani za Sovietskeho zväzu), ale keď som odchádzal domov, najviac zo všetkého som chcel v sebe čo najdlhšie uchovať ten pocit spolupatričnosti a oduševnenia za spoločnú vec, ktorého som bol svedkom počas osláv sviatku Dňa víťazstva. Na Slovensku je s takýmito pocitmi už ťažšie. Ďakujem zástupcom Spoznaj Rusko za skvelú organizáciu, ktorou nám sprostredkovali tento nezabudnuteľný zážitok. Od promptného vybavenia víz, cez taxikára Ivana (veď ako ináč by sa mohol volať :) ), ktorý pre nás prišiel na letisko, po ubytovanie na Tverskoj ulici pri Červenom námestí, až po naplánovanie pútavého programu. Z toho sme stihli len asi tretinu, lebo organizátori nerátali s tým, že sme schopní v Centrálnom múzeu Veľkej vlasteneckej vojny stráviť celé dva dni. :) :) :) Kvôli tomu sme tam však išli a ten rozsah múzea nás tak prekvapil, že sa ináč nedalo. :) Platí však, že plánovať sa má viac, než sa dá stihnúť. V marketingu, pri rýľovaní, aj na túre :) Preto, čo sme nestihli minule, stihneme nabudúce. A spoznávať Rusko budeme opäť so Spoznaj Rusko - ma3oska.sk . Ďakujeme.
Robert S.

Jozef K. TU Zvolen 18.11.2016 16:52
Perfektne zorganizovaná služobná cesta
Ďakujeme

Pavel B. TU Zvolen 18.11.2016 16:52
Služobná cesta do St. Peterburgu a Moskvy zorganizovaná absolútne bez jedinej chybičky a problémov s tranzitom. Cesta zo St. Pereburgu do Mosky rýchlovlakom SAPSAN - treba zažiť :-)
Okrem pracovných povinností sme mali 100 perc.vyplnený čas aj zážitkovo aj kultúrne. Ubytovane, transfery a taxi boli riešene s.prihliadnutím na náš rozpočet pričom v Moskve sme bývali 15 min od Červeného námestia za bezkonkurenčnú cenu. ĎAKUJEME
Pavel B.

*Meno


E-mail:


*Text


* Подтвердите, что Вы не робот:
  


 
Zaujímavosti
21 10 2018, 01:16

Výstava 

Zlatý vek Peterhofu.

Od Petra I. až po Katarínu II. 

 

 

14 08 2018, 12:20
Hodvábna cesta s ma3oska travel 
25 12 2017, 20:42
02 04 2017, 22:03

 

Famózny festival priamo na ČERVENOM NÁMESTÍ - 26.8. - 3.9.2017

 

07 03 2017, 12:38

 

PETERHOF - architektonický skvost Vás ožiari zlatom a očarí neskutočnou architektúrou.

 

 

Mám záujem o ďalšie informácie
Začiatok zájazdu
Koniec zájazdu

Odoslaním formulára potvrdzujete že máte viac ako 16 rokov. Vaše osobné údaje spracujeme iba za účelom vybavenia vašej žiadosti. Viac o ochrane osobných údajov

 

Copyright © 2016 - 2018