Hlavná \ Recenzie

RecenzieMgr.Ivana Baňasová 28.08.2021 23:33
Dobrý deň,
obraciam sa na Vás s prosbou,či budete v 5/2022 organizovať vojenskú prehliadku v Moskve. Môj manžel-býv.vojak letectva, by rád zobral nášho syna 14r., ktorý ide akosy v jeho šľapajách. Ďakujem za info.Ivana Prešov

Tibor a Ľubica,Topoľčianky 17.11.2019 15:48
Zdravím,v dňoch 26.9 až 30.9.2019 sme sa zúčastnili zájazdu "Moskva-po stopách vojenskej slávy".Odlet z BA cca 17.20,celý let a prílet na letisko Vnukovo ok,následne odvoz hotelovým autobusom do hotela ALFA/trojica hotelov Alfa,Beta,Gama vybudovaných pre účastníkov OH/,registrácia v hoteli cca o 01.00 v noci.
Obsah výletu:Prehliadka Moskovského Metra,chrámu Vasilija Blaženého,plavba loďou po rieke Moskva,celodenná návšteva parku Patriot/vojenská technika/,partizánskej dediny,návšteva Kremľa,obchodného domu GUM na Červenom námestí so všetkým čo k tomu patrí,návšteva Múzea kozmonautickej techniky,ocenária,návšteva vojenského bunkra v hĺbke 18 poschodí pod úrovňou zeme atd...

Organizáciu výletu od A po Z,znalostí sprievodcov p.Rusnáka a p.Šantalovej hodnotíme na výbornú.

Záverom-boli sme síce len v Moskve a širšom okolí,ale táto oblasť Ruska je je jednodnucho krásna zem Rusi sú príjemní ľudia,metro-frekvencia odchodu a príchodu vlakových súprav 45 sekúnd,čistota 100%/nenájdete odhodený cigaretový ohorok/,Moskva je nádherné slovanské mesto/a to som prešiel vela miest v D,F,NL,I,A,B,CZ.V Rusku máte pocit bezpečnosti.Červené Námestie,chrámy,Kremeľ,Treťjakovská galéria,vojenské múzeá s neskutočným počtom historickej vojenskej techniky/napr.nemecký tank MAUS a Tiger/,lietadlá,vrtuľníky,ponorky,hasičské vozidlá a stovky ďalších vystavených kusov techniky...

Moskovské stanice Metra-ak si chcete urobiť názor,musíte ich vidieť.Sú nádherné.
Len toľko k výletu.U mňa aj s manželkou spokojnosť.

Alena B.Zvolen 09.10.2019 15:57
Ešte raz ďakujem za skvelý poznávací zájazd v Moskve a Petrohrade. Po prvý raz som chcela zostať ešte aspoň na jeden deň a príliš som sa domov netešila ( a to už som prešla kus sveta ). Videli sme maximum čo sa dalo - konečne aj balet na, ktorý sme sa chystali viac rokov a teraz nám to vyšlo v Petrohrade. Určite ešte do Ruska pôjdeme ale jedine s ma3oskou. Doprava , ubytovanie , strava aj program bol perfektný ale fascinovalo ma skvelé naplánovanie bez zbytočných čakaní a prestojov. Eva, Pavel ďakujeme a už sa tešíme na Bajkal.

Ján Ch. Bánovce nad Bebravou 02.10.2019 13:46
Chcem sa Vám poďakovať za nádherný výlet do MOSKVY a za to, že ste mi pomohli splniť si sen, dotknúť sa múru Kremľa a stáť na Červenom námestí v uniforme vojaka Červenej armády. Pre mňa osobne to bolo veľmi emotívne. Organizácia, strava, ubytovanie a všetko okolo bolo super.
Ešte raz Ďakujem.

Dagmar Gelingerová 30.09.2019 17:12
Dnes sme sa vrátili z Petrohradu skupina od 22 09 2019 - 26 09 2019. Niektorí ešte pokračovali do Moskvy. Viem, že sme všetci boli unesení, ale kým všetci pri svojich povinnostiach zabudneme na tento zájazd, chcem poďakovať našej sprievodkyni Lenke, ktorá bola úžasne vytrvalá, históriu mala v malíčku, neskutočne vtipná osôbka, ochotná pomôcť každému z nás. Bolo nás cca 29, ani jeden nevyslovil, čo i len náznak nespokojnosti. Musím podotknúť, že sa tu stretla fajn partia ľudí, ktorá bola disciplinovaná, presná a na nikoho sa nečakalo. Pri tak nabitom programe to bolo veľmi potrebné. Tak isto chcem poďakovať zástupcovi CK Ing. Šandalovej, že čo sa týka jedla, hotela, služieb, organizácie dopravy, proste všetkého, skutočne nie je čo vytknúť. Na záver jedno veľké ďakujem, za ozvučenie, ktoré pri toľkých ľuďoch je viac ako potrebné a tiež, že konečne je cestovka, ktorá má akreditovaných sprievodcov. Pretože je doba, kedy ľudia chodia samostatne po svete a to čo chceme a prečo chodíme organizovanie je práve ten profesionálny výklad histórie, tá prepracovanosť v organizácii. Na záver slová, ktoré Lenka tak často používala ... eto bylo tak...S pozdravom Dagmar Gelingerová

Nora 15.08.2019 13:14
Zúčastnila som sa zájazdu do Petrohradu a užívala som si každý jeho moment. Ma3oska zorganizovala zájazd perfektne a starala sa o nás od východiskového letiska až po návrat. Všetko perfektne načasované, program nabitý, ubytovanie v tichom, peknom hoteli na výbornom mieste,.... Všetko super! Pani Eva nápomocná, rada poradí. A sprievodkyňa Lenka je ako chodiaca encyklopédia so zmyslom pre humor! Úžasné! Môžem len odporúčať a teším sa na ďalšie zájazdy s Ma3oškou! Ďakujem!

Janka Futáková 11.08.2019 11:10
Milá Ma3oška! Ďakujeme za krásny pobyt v Moskve.Zájazd bol vynikajúco zorganizovaný.Presné odlety lietadla, transfery.Každá minúta bola vyplnená programom. Videli sme všetko dôležité v Moskve. Aj keď je to pár dní, čo sme sa vrátili, stále sa nám vynárajú spomienky.Pani Eva pristupovala k nám individuálne a každý si mohol vybrať miesto, ktoré chcel vidieť.Napríklad my sme boli v cirkuse, bol to výborný zážitok.Určite o rok budeme uvažovať o zájazde s Ma3oškou napr. do Petrohradu.

Alena P., Nová Baňa 07.08.2019 19:30
Pred pár dňami som sa vrátila v Moskvy. Zájazd bol super, všetko klapalo, ubytovanie super. Pani Eva, ktorá nás sprevádzala, bola milá, ochotná, ukázala nám všetko, čo sa dalo stihnúť, získali sme veľa informácií nielen o Moskve, ale aj kultúre, reáliách, politike. Aj keď som bola v Moskve už viackrát, toto bol najlepší zájazd. Ak do RF, tak jedine s ma3oskou.
Ďakujem. Alena P.

Katarína a Juraj 20.08.2018 17:49
Ešte raz sa chceme poďakovať za fantastický zájazd Petrohrad a Moskva. Výborne zostavený program, organizácia a transfery na jednotku, ruská sprievodkyňa Lenka a sprievodkyňa Evka boli jedinečné. Porozprávali nám aj veľa o živote, histórii a zaujímavostiach týchto miest a Ruska. Vždy pri pozeraní fotografií si nato spomínam. Aj ubytovanie bolo výborné. Strava v Rusku je chutná, rôznorodá, ako doma uvarené. Aj v rámci voľného programu, keď sme sa pohybovali po meste, sme sa cítili bezpečne, príjemne. Ľudia sú tam milí, ochotní.Samozrejme je tam ešte veľa čo vidieť a preto dúfam, že sa do Ruska ešte vrátime. ĎAKUJEME !!!

František 01.08.2018 17:32
Poznávací zájazd Petrohrad 7/2018 - skvelé, úplne dokonalé, ubytovanie, transfery, taxi, výlety, čas relaxu, ešte aj počasie bolo ako na objednávku.
Ďakujem a tešíme sa na rok 2019.

Miroslav 06.06.2018 16:38
Mária a Miroslav, Prešov
Poznávací zájazd Moskva - Petrohrad perfektne zvládnutý organizačne aj ľudský, najmä vďaka Evke, majiteľke a sprievodkyni v jednej osobe a jej bezodnej ochote a ústretovosti odpovedať na každú otázku a želanie. Poďakovanie patrí aj neúnavnej Lenke, ktorá nás v Petrohrade "zasypala" množstvom historických faktov, informácií a príbehov (klobúk dole). Počasie bolo exkluzívne a všetky tieto nádherné zážitky z krásneho Ruska si uchováme navždy.
Srdečná vďaka.

Anna a Anton 04.06.2018 10:51
Chceme sa aj my podeliť o nezabudnuteľné zážitky s cestovnou kanceláriou Ma3oska - poznaj Moskvu a Petrohrad.. Naše hodnotenie je viac ako kladné, boli spokojní s ubytovaním ,programom aj sprievodcami.
Doporučujeme raz vidieť ako dvakrát čítať.

Monika 12.10.2017 20:03
Moskva je TOP a Evka je STROP všetkých delegátov na svete...Nedá sa to opísať, to sa dá len zažiť...niečo neskutočné, úžasné, perfektné, nádherné, jedinečné...to všetko je MOSKVA umocnená super profesionálnou Evkou a jej cestovnou kanceláriou. Ďakujem za najkrajší zážitok v mojom cestovateľskom živote.

Janka 30.09.2017 00:52
Úžasný zážitok, úžasná partička, MOSKA je TOP!!! Hlavne s takouto fantastickou cestovkou, kde máte individuálny prístup a úžasnú sprievodkyňu. Ďakujeme Evik, bola si naozaj fantastická!!! ***** hviezdičiek

Janka 07.08.2017 18:20
Perfektná dovolenka v Moskve, super organizácia, strava, ubytovanie, cestovanie a hlavne sprievodcovia. Aj napriek horúčavám, ktoré tento rok boli všade, dokázali výlety naplánovať tak, aby sme to "prežili" v pohode a prešli sme všetkým čo bolo v programe, navyše nám ukázali aj miesta, ktoré boli mimo plánu, ale vedeli, že nás potešia vzhľadom na naše profesie. Bolo to milé a vážim si to.
Každá ďalšia naša dovolenka do Ruska už len s ma3oškou.
Ďakujem pekne
JankaV

Andrea Trstenska 21.06.2017 15:05
S ma3oškou sme absolvovali niekoľkodňový výlet do St. Peterburgu. Zájad vysoko hodnotíme po všetkých stránkach: organizácia, ubytovanie, strava, sprievodcovské služby. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za obohacujúci a príjemný strávený čas. Andrea, Eva a Ema

Stefan S. 05.06.2017 14:50
Hoc sme si zajazd najskor chceli vybavit a naplanovat sami, zistili sme, ze je predsa len lepsie program, viza a aj vyber hotelu dat do ruk odbornikov na cestovanie po Rusku. Nie vzdy totiz cestovky klientom zabezpecia hotel v dobrej dostupnosti tak ako sme to mali my! Petrohrad je velke mesto a nas prvy vyber hotela bol katastrofa, ale nechali sme si poradit kus, sme doplatili, ale v celkovom prepocte sme usetrili na case a aj na taxi ci doprave. Vrela vdaka! Uz sa tesim na vylet na Bajkal, ktory planujeme v 2018 samozrejme s ma3oska.sk

DANA H. BRATISLAVA 18.05.2017 11:16
Vylet bol skvely, kedze sme nestihli vsetko, co sme mali v plane, tak snad este niekedy budeme mat prilezitost.Co sa tyka vybavovania viz a spoluprace bola som velmi spokojna, kolega bol velmi ustretovy a ochotne mi odpovedal a reagoval na vsetky podnety . Sprievodca bol tiez velmi mily, snazil sa nam vyjst v ustrety a napriek velmi zlemu pocasiu v sobotu s nami ochotne prechadzal planovanymi pamiatkami. Dozvedeli sme sa od neho vela zaujimavosti, co sa tyka Petrohradu a Ruska.
Takze dakujem velmi pekne za spolupracu a prajem vsetko dobre.

Juraj 03.05.2017 16:11
Ďakujem za vybavenie víz pre mňa a mojich kolegov. Ušetrili ste mi 2x cestu do Bratislavy, ale hlavne čas, ktorý tak môžem využiť na podnikanie. Vrele odporúčam!

Robert S. 23.11.2016 16:52
V máji sme v Moskve zažili 6 krásnych dní, ktoré pohladili naše duše. Vtiahli nás do sveta historických pamiatok, pozoruhodnej architektúry a velikánov vedy i kultúry. Najkrajšie však boli stretnutia s ľuďmi. Sú veľmi príjemní a dobrosrdeční. Nikdy som v Rusku nebol (ani za Sovietskeho zväzu), ale keď som odchádzal domov, najviac zo všetkého som chcel v sebe čo najdlhšie uchovať ten pocit spolupatričnosti a oduševnenia za spoločnú vec, ktorého som bol svedkom počas osláv sviatku Dňa víťazstva. Na Slovensku je s takýmito pocitmi už ťažšie. Ďakujem zástupcom Spoznaj Rusko za skvelú organizáciu, ktorou nám sprostredkovali tento nezabudnuteľný zážitok. Od promptného vybavenia víz, cez taxikára Ivana (veď ako ináč by sa mohol volať :) ), ktorý pre nás prišiel na letisko, po ubytovanie na Tverskoj ulici pri Červenom námestí, až po naplánovanie pútavého programu. Z toho sme stihli len asi tretinu, lebo organizátori nerátali s tým, že sme schopní v Centrálnom múzeu Veľkej vlasteneckej vojny stráviť celé dva dni. :) :) :) Kvôli tomu sme tam však išli a ten rozsah múzea nás tak prekvapil, že sa ináč nedalo. :) Platí však, že plánovať sa má viac, než sa dá stihnúť. V marketingu, pri rýľovaní, aj na túre :) Preto, čo sme nestihli minule, stihneme nabudúce. A spoznávať Rusko budeme opäť so Spoznaj Rusko - ma3oska.sk . Ďakujeme.
Robert S.

Pavel B. TU Zvolen 18.11.2016 16:52
Služobná cesta do St. Peterburgu a Moskvy zorganizovaná absolútne bez jedinej chybičky a problémov s tranzitom. Cesta zo St. Pereburgu do Mosky rýchlovlakom SAPSAN - treba zažiť :-)
Okrem pracovných povinností sme mali 100 perc.vyplnený čas aj zážitkovo aj kultúrne. Ubytovane, transfery a taxi boli riešene s.prihliadnutím na náš rozpočet pričom v Moskve sme bývali 15 min od Červeného námestia za bezkonkurenčnú cenu. ĎAKUJEME
Pavel B.

Jozef K. TU Zvolen 18.11.2016 16:52
Perfektne zorganizovaná služobná cesta
Ďakujeme

*Meno


E-mail:


*Text 
Zaujímavosti
31 03 2021, 12:55

Plán vysielaní na mesiac apríl 2021 

 

09 02 2021, 15:23

Cestovné poistenie od UNIQA poisťovne, a.s., kryje už aj poistné udalosti spojené s COVID-19!

 

20210209_115111 vyrez

09 01 2021, 20:57

Milí priatelia, aj v roku 2021 pokračujeme v cykle „S ma3oskou na cestách“ 

Naša prvá téma bude zaujímavá a inšpirovali ste nás práve vy, naši cestovatelia, poslucháči a čitatelia.

Téma: "MÝTY v ruskej histórii - obdobie vládnutia rodu Romanovovcov - do roku 1917".

 

05 01 2021, 22:15

Vianoce u pravoslávnych (nielen) v Rusku podľa juliánskeho kalendára.

Kým u nás na Slovensku sa 6. januára oslavuje sviatok Troch kráľov, u pravoslávnych veriacich sú práve teraz začínajú PRAVOSLÁVNE VIANOCE.

ma3oska-travel-zajazdy-do-ruska-ruske-vianoce-1

05 01 2021, 19:24

TOP zaujímavosti z Ruska. 

Pri príprave poznávacích zájazdov po Rusku, človek natrafí na rôzne zaujímavosti, prečítajte si o niektorých spolu s nami. 

ma3oska-travel-zajazdy-do-ruska-kamcatka-2

Mám záujem o ďalšie informácie
Začiatok zájazdu
Koniec zájazdu

Odoslaním formulára potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov. Vaše osobné údaje spracujeme iba za účelom vybavenia vašej žiadosti. Viac o ochrane osobných údajov

 

Copyright © 2016 - 2021
Naša webová stránka využíva takzvané cookies. Ide o malé textové súbory, ktoré sa s pomocou prehliadača ukladajú vo vašom počítači. Cookies používame na to, aby bola naša ponuka prispôsobená používateľovi. Niektoré cookies zostávajú uložené vo Vašom počítači, kým ich nevymažete. Umožňujú nám pri vašej opätovnej návšteve rozpoznať Váš prehliadač. Ak si neželáte ich používanie, môžete si prehliadač nastaviť tak, aby Vás informoval o použití cookies a aby ste ich mohli povoliť len pre určitý konkrétny prípad. Deaktivácia cookies môže obmedziť funkčnosť našej webovej stránky. Zásady ochrany osobných údajov
OK