O nás

Naša vízia: 

Uži si moment a vychutnaj si všetko na svojej ceste svetom

 

Milí priatelia cestovatelia,

cestovná kancelária CK ma3oska® travel pripravuje autorské poznávacie zájazdy, na ktorých si užijete moment, bez ponáhľania a s pôžitkom. 

V poslednej dobe sa tlačí do povedomia cestovateľov pojem SLOW TRAVEL – čo by sa dalo preložiť aj ako POMALÉ – „pôžitkové“ cestovanie bez naháňania a stresu, kde si užitie „génius Ioci“ samotného miesta a momentu. *(Genius Ioci  je z rímskej mytológie a znamená ochranca miesta)

Vychutnať si jedlo, spoznať zvyklosti, zistiť ako ľudia žijú a čo im dáva energiu a radosť zo života. Práve toto môže byť tou správnou inšpiráciou pre nás všetkých do ďalšieho života.

Aj o tomto sú naše autorské zájazdy, ktoré pre vás s láskou a precíznosťou pripravujeme. Každú jednu destináciu najskôr sami prejdeme, nájdeme to, čo nás zaujalo a čo veríme zaujme aj vás, čo vám dá zážitok a inšpiráciu, pošteklí vaše chuťové poháriky, dá nám múdrosť do ďalšieho života.

Prečo cestovať s CK ma3oska travel?

  • každý jeden autorským poznávací zájazd pripravíme vopred
  • cestujeme v malých skupinách
  • cestujeme komfortne a pohodlne
  • cestujeme bez naháňania – SLOW TRAVEL
  • SK ma3oska sprievodca vždy k dispozícii
  • Flexibilita – nevyhovuje vám termín? Napíšte nám, hľadáme vždy riešenia.
  • cestujete bez rizika – sme poistená CK voči úpadku

Spoznávanie nových a nových krajín či destinácií „trochu inak“ je to, čo nájdete práve v našej cestovnej kancelárii.

Naše destinácie sa pravidelne rozširujú a je len na vás, čo si práve teraz vyberiete. Sme radi, že sa k nám naši klienti vracajú a sú spokojní, o čom svedčia aj vaše recenzie

V ponuke načich zájazdov nájdete celé Taliansko, Perlu Strednej Ázie Uzbekistan, ale aj Chorvátsko, krajiny Kaukazu oddelene, ale aj spolu Arménsko, Gruzínsko, a iné nádherné mesta našej planéty.

Stále pripravujeme nové a nové destinácie, nové atraktívne programy, je len na vás, ktorá ponuka vás zaujme a vyberiete sa s nami spoznávať diaľky.

Ponuku poznávacích zájazdov nájdete TU

Eva Šandalová,

nadšený cestovateľ a majiteľ CK ma3oska® travel, za celý kolektív tých, ktorí pre vás naše poznávacie zájazdy pripravujú.

 

Čo hovoria naši klienti?

Moskva je TOP a Evka je STROP všetkých delegátov na svete…Nedá sa to opísať, to sa dá len zažiť…niečo neskutočné, úžasné, perfektné, nádherné, jedinečné…to všetko je MOSKVA umocnená super profesionálnou Evkou a jej cestovnou kanceláriou. Ďakujem za najkrajší zážitok v mojom cestovateľskom živote.

Monika, Žilina

S ma3oskou sme 1x cestovali za poznávaním ruského severu. Navštívili sme Moskvu, Murmansk a loviť polárnu žiaru. Zájazd bol pripravený perfektne, k našej max. spokojnosti. Evka i Pali boli dokonalými sprievodcami po šírej ruskej zemi. Pokiaľ má niekto záujem spoznať Rusko, vrelo odporúčam túto cestovnú kanceláriu. Už teraz sa tešíme na ďalšie spoznávanie nami nespoznanej ruskej zemi. Ďakujeme.

Jarmila Kováčiková

Chcem sa Vám poďakovať za nádherný výlet do MOSKVY a za to, že ste mi pomohli splniť si sen, dotknúť sa múru Kremľa a stáť na Červenom námestí v uniforme vojaka Červenej armády. Pre mňa osobne to bolo veľmi emotívne. Organizácia, strava, ubytovanie a všetko okolo bolo super. Ešte raz Ďakujem.

Ján Ch. Bánovce

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám

Newsletter

Buďte prvý, kto sa dozvie novinky.

Newsletter