O nás

Prečo ma3oska? (čítaj matrioška)

Zopár faktov:

  • matrioška je hračka, ktorá sa skladá z niekoľkých presne do seba zapadajúcich častí 
  • matrioška je známa na celom svete
  • matrioška sa pokladá za typicky ruský produkt, ale jej korene sú v Japonsku

Naša vízia:

Byť hraví, byť objavní, spoznávať vždy niečo nové, čo si užijeme a zapamätáme.

ma3oska-objav-spoznaj-zaži-pamätaj

A toto všetko musí do seba ZAPADAŤ – TO je pravá ma3oska®

 

ma3oska-ryby-bajkal

Volám sa Eva Šandalová a som majiteľom CK ma3oska® travel.  

Za roky práce v Rusku a s ruskými partnermi, či ruskými spoločnosťami, som si k tejto veľkej krajine vytvorila akýsi zvláštny vzťah, ale zároveň aj rešpekt.

Som rada, že s pomocou mojich priateľov a blízkych som nakoniec dospela k rozhodnutiu dať voľný priebeh tomu, čo som dlhé roky robila pre všetkých mojich priateľov z celého sveta, ktorí ma prišli navštíviť do Moskvy alebo Petrohradu, alebo sme si pozreli iné časti Ruska. Sama už roky cestujem len v malých skupinách, ktoré sú flexibilnejšie a náchylnejšie dobrodružstvám a občas aj nečakaným prekvapeniam. Rusko som precestovala krížom-krážom, ale ani zďaleka nie celé.

Určite sa všetci spýtate, čo ma najviac „chytilo za srdce“?

Asi najsilnejším zážitkom bol pre mňa ALTAJ, pohorie neďaleko mongolských hraníc: rafting na rieke Katuň, či celý deň v sedle v altajských horách. TOP destinácia – Sankt Peterburg alebo po slovensky Petrohrad. Milujem Moskvu – mesto, ktoré nikdy nespí. Jej hektickosť a nonstop život. 

Súčasné Rusko poskytuje neuveriteľný komfort pri cestovaní, či už vlakom, lietadlom, ale aj „gázikmi“ do útrob lesov, tajgy…, ale aj loďou, jachtami (a možno aj ponorkami… uvidíme). Labužníkov určite poteší ruská kuchyňa, milovníkov opery, či baletu, bravúrne majstrovstvo v Boľšom teatre v Moskve alebo balet v Mariinskom teatre v Petrohrade. Keď toto všetko dobre namiešame, skombinujeme a uvaríme, vyjde z toho určite nezabudnuteľný zážitok na celý život!

 

 

Pavel Rusnák – špecialista na Uzbekistan, kde roky žil a študoval. Túto krajinu v strednej Ázii má zvládnutú dokonale. Vyštudovaný prekladateľ/tlmočník ruského jazyka. Certifikovaný sprievodca, špecialista na Bratislavu. Ale hlavne duša našej kancelárie a celej „byrokracie“ v CK, za čo mu patrí veľká vďaka. Okrem iného v dobrom slova zmysle fanatik do histórie a slovenského pravopisu (opäť ďakujem za korekcie). Sprevádza destinácie v Rusku a Uzbekistane.

Čo hovoria naši klienti?

Moskva je TOP a Evka je STROP všetkých delegátov na svete…Nedá sa to opísať, to sa dá len zažiť…niečo neskutočné, úžasné, perfektné, nádherné, jedinečné…to všetko je MOSKVA umocnená super profesionálnou Evkou a jej cestovnou kanceláriou. Ďakujem za najkrajší zážitok v mojom cestovateľskom živote.

Monika, Žilina

S ma3oskou sme 1x cestovali za poznávaním ruského severu. Navštívili sme Moskvu, Murmansk a loviť polárnu žiaru. Zájazd bol pripravený perfektne, k našej max. spokojnosti. Evka i Pali boli dokonalými sprievodcami po šírej ruskej zemi. Pokiaľ má niekto záujem spoznať Rusko, vrelo odporúčam túto cestovnú kanceláriu. Už teraz sa tešíme na ďalšie spoznávanie nami nespoznanej ruskej zemi. Ďakujeme.

Jarmila Kováčiková

Chcem sa Vám poďakovať za nádherný výlet do MOSKVY a za to, že ste mi pomohli splniť si sen, dotknúť sa múru Kremľa a stáť na Červenom námestí v uniforme vojaka Červenej armády. Pre mňa osobne to bolo veľmi emotívne. Organizácia, strava, ubytovanie a všetko okolo bolo super. Ešte raz Ďakujem.

Ján Ch. Bánovce

Táto web stránka používa súbory cookies