Po absolvovaní zájazdu do Uzbekistanu so sprievodcom Pavlom a úžasnou skupinou rovnakých nadšencov spoznávania histórie po celom svete musím konštatovať vysokú profesionalitu cestovnej kancelárie a perfektný prístup ku klientom .
Uzbekistan je krásna krajina kde by bolo čo obdivovať aj mesiac . Pri pobyte tu človeka dráždia myšlienky na ďalšie cestovanie , vynárajú sa otázky aké to je v Kazachstane, Turkmenistane …..v každom prípade dúfam že sa mi s CK podarí absolvovať tento rok ešte minimálne Arménsko a Gruzínsko .
Veľká vďaka priatelia .

Juraj

Juraj Petráš

S Ma3oškou sme prvý-krát absolvovali poznávací zájazd Petrohrad-Moskva ešte v r. 2019. Už pri návrate domov sme vedeli, že ďalšou destináciou s Ma3oškou bude Uzbekistan. Po skúsenosti sme očakávali vysokú kvalitu služieb, perfektne vyskladaný program a starostlivého sprievodcu. Musím skonštatovať, že očakávania sa naplnili a boli umocnené ešte o nové zážitky. Uzbekistan nás uchvátil svojou krásou, milými ľuďmi, pohostinnosťou a bohatou históriou. Navštívili sme Chivu, Bucharu, Samarkand a Taškent. Pred dovolenkou som si myslela, že nikdy v živote si názvy týchto miest nezapamätám a teraz sa mi pri jednotlivých mestách vybaví aj ich charakteristika. To všetko vďaka veľmi zaujímavým sprievodcom, ktorí nám oduševnene približovali ich históriu. Počas celého pobytu sme nemali pocit, že existuj nejaký problém, resp. že niečo nevyšlo tak ako bolo dohodnuté, prežili sme príjemne, zmysluplne naplnený čas. Ďakujeme Ma3oške, že plnia sny. Na budúce sa opäť rozhodneme pre poznávačku s Ma3oškou.

Tatiana a Marián Hrindovci

Cesta bežpečná vďaka šoférovi Vladkovi. Počas cesty oboznámenie sa Varaždínom ubytovanie skvelé. Privítanie ohromujúce, krásna prechádzka mestom. Srdečná vďaka Danke našou sprievodkyňou. Srdečná vďaka Evke, ktorá to všetko organizovala super baba . Stalo to za všetko. Krásne Vianočné trhy. Prajem pokojné prežitie vianočných sviatkov

Katarína Pa.

„Trojkráľový Rím“ bol ten najlepší štart do nového roku 2023. Výborne namiešaná ponuka, skvelá komunikácia i organizácia celého zájazdu. Človek sa nechal unášať, doslovne „unášať“ sprievodkyňou Dadkou do tých najkrajších miest, príbehov a zákutí Ríma. Niet čo vytknúť. Verím, že vaše služby ešte využijeme. Andrej a Eva, 01/2023

Eva S.

Neviem ,ako to v Ma3oške robia, ale robia to skvele. Naša prvá skúsenosť s cestovkou bola nezabudnuteľná. To, že je Arménsko krajina najstaršej kresťanskej kultúry v prenádhernej prírode niet pochýb, keby však nebolo skvelých služieb nebolo by to to pravé. Evka má Ma3triošku v srdci a je to cítiť, poznanie reálií, skvelá organizácia a vkusne zostavený itinerár, malá skupina a arménska sprievodkyňa boli to ,čo sme dlho hľadali.. Veľká vďaka Ma3oška , nezabudnuteľné. Už teraz sa tešíme na najbližšie spoznávanie chuti diaľok.

Grešovci, 10/2022

Ma3oška … čo dodať … už druhýkrát sme využili služby tejto cestovnej kancelárie … tentokrát sme boli spoznávať Arménsko. Ako vždy všetko bolo pripravené do poslednej bodky. Sprievodkyňa, Evka, bola perfektná, tak isto ako aj arménska sprievodkyňa Siranush … Spoznali sme nielen Arménsko ako krajinu, ale aj Arménsko a jeho jedlo, nápoje … Tak ako vždy sme boli malá skupinka a všetci sme si, dúfam, prišli na svoje … zas a opäť sa tešíme na ďalší zájazd … Ďakujeme. Kováčikovi

Jarmila Kováčiková

Už po 3x s ma3oskou po svete, tentokrát Sicília, maximálna spokojnosť s nadštandardnými komplexnými službami + pridávam svojich 5* a teším sa na najbližšie spoznávanie chuti diaľok v ich podaní namixovanom presne každému na mieru 😉

Tomáš Zverka

Dnes som sa vrátila z nádhernej poznávačky na slnečnej Sicílii s Vašou CK.
Bola skvelá partia-taká všehochuť, kde každá osobnosť účastníka zájazdu vytvorila na tých pár dni symbiózu ako Sicília po celé stáročia. Vysoko chválim profesionalitu sprievodkyne Janky. Skvelo zorganizované a moje tie najvyššie odporúčania pre budúcich klientov, ktorí váhajú. Malá CK s vysokou profesionalitou a spoľahlivosťou. 😀

Mária Š.

Dnes pred druhou rano sa mi podarilo dostat domov zo zájazdu s ma3oska travel. Chcem pekne podakovat za zajazd, skupina dobra, sprievodkyna perfektna, zazitkov veeeela,budem z nich zit zase nejaku dobu. Vdaka a vidime sa opat. vaša stala klientka – ma3oska pozitiv

Elena J.
Po stopách Hodvábnej cesty

Po tretí krát sme využili služby cestovnej kancelárie Ma3oška, tento krát sme navštívili Uzbekistan. Čo dodať?
Organizačné zabezpečenie a transfery boli perfektné. Program bol bohatý, navštívili sme všetky významné pamiatky, vychutnali si uzbeckú kuchyňu, prešli sme trhy s koreninami a mali sme priestor na relax a kávičku. Sprievodcovské služby už tradične bez konkurencie.
Touto cestou sa chceme poďakovať Ma3oške za nádhernú dovolenku a zároveň aj ostatným členom zájazdu za veľmi milú a príjemnú spoločnosť.
Už sa tešíme na ďalšie potulky s Ma3oškou!

Pavol a Andrea J., 04/2022
Cesta Uzbekistanom
„Veľmi dobre zorganizovaný zájazd, na ktorom sme mohli spoznať nielen najkrajšie a najvýznamnejšie mestá Uzbekistanu a ich kultúrne pamiatky, ale mali sme možnosť preniknúť aj hlbšie a spoznať kultúru Uzbekov. Mohli sme vidieť tradičné tanečné a hudobné vystúpenie, ochutnať miestnu kuchyňu, dokonca vidieť, ako sa varí plov, veľmi typické jedlo celej Strednej Ázie. Taktiež sme si mohli pozrieť, ako sa vyrába hodvábny papier, videli sme módnu prehliadku či vyskúšali sme si tradičné domáce oblečenie. Navštívili sme aj miestny trh a mohli si nakúpiť výborné potraviny od uzbeckých sladkostí cez sušené ovocie a oriešky všetkých možných aj nemožných druhov až po najrôznejšie koreniny. Zažili sme kopec neopísateľných zážitkov v tejto, na prvý pohľad, nenápadnej krajine. Sprievodcovia (uzbeckí ale hlavne slovenský sprievodca) boli vždy veľmi ochotní odpovedať na zvedavé otázky, vďaka ktorým sme sa dozvedeli veľmi veľa o uzbeckej histórii a tak mohli viac pochopiť aj súčasnosť. Vďaka ma3oska za nezabudnuteľný zážitok :)“
Miška Jašková, 10/2021

Autorské zájazdy s ma3oska travel a jej sprievodcami sú geniálne. Jedinečné destinácie, komplexná informácia, čas na kávičku a oddych, aby človek plne relaxoval.. Ešte raz veľká vďaka

Alena J.

Zdravime Ma3osku,

touto cestou si este raz dovolujeme zazelat v novom roku vsetko dobre
a zaroven podakovat za skvelu dovolenku v Moskve a Murmansku a tiez
v Teriberke. Napriek covidovemu cirkusu vysoko ocenujeme celu logistiku
v suvislosti s nasim pobytom na tychto naozaj krasnych miestach, kde sme prezili prijemne zazitky, ktore nam navzdy ostanu v pamäti. Bolo uzasne zazit krasne chvile s prijemnymi ludmi z roznych krajin a pripomenut si tak, ze tieto narody patria k sebe a su rovnakeho zmyslania.
V kazdom pripade sa budeme tesit na dalsie krasne miesta, ktore je mozne v Ruskej federacii najst a uzit si aspon chvilku krasy tejto nadhernej krajiny.
dakujeme a krasny den a ovela uspesnejsi novy rok 2022.
Pavol & Andrea
Pavol & Andrea, Silvester za polárnym kruhom 12/2021

S ma3oskou sme prvýkrát cestovali za poznávaním ruského severu. Navštívili sme Moskvu, Murmansk a nakoniec sme išli loviť polárnu žiaru do Teriberky. Zájazd bol pripravený perfektne, k našej maximálnej spokojnosti. Evka i Pali boli dokonalými sprievodcami po šírej ruskej zemi. Pokiaľ má niekto záujem spoznať Rusko, vrelo odporúčam túto cestovnú kanceláriu. Už teraz sa tešíme na ďalšie spoznávanie nami nespoznanej ruskej zemi. Ďakujeme.

Jarmila Kováčiková 12/2021

Poznávací zájazd Moskva – Petrohrad perfektne zvládnutý organizačne aj ľudský, najmä vďaka Evke, majiteľke a sprievodkyni v jednej osobe a jej bezodnej ochote a ústretovosti odpovedať na každú otázku a želanie. Poďakovanie patrí aj neúnavnej Lenke, ktorá nás v Petrohrade „zasypala“ množstvom historických faktov, informácií a príbehov (klobúk dole). Počasie bolo exkluzívne a všetky tieto nádherné zážitky z krásneho Ruska si uchováme navždy.
Srdečná vďaka.

Mária a Miroslav, Prešov 6.6.2018

Ešte raz sa chceme poďakovať za fantastický zájazd Petrohrad a Moskva. Výborne zostavený program, organizácia a transfery na jednotku, ruská sprievodkyňa Lenka a sprievodkyňa Evka boli jedinečné. Porozprávali nám aj veľa o živote, histórii a zaujímavostiach týchto miest a Ruska. Vždy pri pozeraní fotografií si nato spomínam. Aj ubytovanie bolo výborné. Strava v Rusku je chutná, rôznorodá, ako doma uvarené. Aj v rámci voľného programu, keď sme sa pohybovali po meste, sme sa cítili bezpečne, príjemne. Ľudia sú tam milí, ochotní. Samozrejme je tam ešte veľa čo vidieť a preto dúfam, že sa do Ruska ešte vrátime. ĎAKUJEME !!!

Katarína a Juraj 20.08.2019

Milá Ma3oška! Ďakujeme za krásny pobyt v Moskve.Zájazd bol vynikajúco zorganizovaný.Presné odlety lietadla, transfery.Každá minúta bola vyplnená programom. Videli sme všetko dôležité v Moskve. Aj keď je to pár dní, čo sme sa vrátili, stále sa nám vynárajú spomienky.Pani Eva pristupovala k nám individuálne a každý si mohol vybrať miesto, ktoré chcel vidieť.Napríklad my sme boli v cirkuse, bol to výborný zážitok.Určite o rok budeme uvažovať o zájazde s Ma3oškou napr. do Petrohradu.

Janka F. 11.8.2019

Chcem sa Vám poďakovať za nádherný výlet do MOSKVY a za to, že ste mi pomohli splniť si sen, dotknúť sa múru Kremľa a stáť na Červenom námestí v uniforme vojaka Červenej armády. Pre mňa osobne to bolo veľmi emotívne. Organizácia, strava, ubytovanie a všetko okolo bolo super.
Ešte raz Ďakujem.

Ján Ch. 02.10.2019

Ešte raz ďakujem za skvelý poznávací zájazd v Moskve a Petrohrade. Po prvý raz som chcela zostať ešte aspoň na jeden deň a príliš som sa domov netešila ( a to už som prešla kus sveta ). Videli sme maximum čo sa dalo – konečne aj balet na, ktorý sme sa chystali viac rokov a teraz nám to vyšlo v Petrohrade. Určite ešte do Ruska pôjdeme ale jedine s ma3oskou. Doprava , ubytovanie , strava aj program bol perfektný ale fascinovalo ma skvelé naplánovanie bez zbytočných čakaní a prestojov. Eva, Pavel ďakujeme a už sa tešíme na Bajkal.

Alena B. Zvolen 9.10.2019

S ma3oškou sme absolvovali niekoľkodňový výlet do St. Peterburgu. Zájad vysoko hodnotíme po všetkých stránkach: organizácia, ubytovanie, strava, sprievodcovské služby. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za obohacujúci a príjemný strávený čas. Andrea, Eva a Ema

Andrea T. 21.6.2017

Poznávací zájazd Petrohrad 7/2018 – skvelé, úplne dokonalé, ubytovanie, transfery, taxi, výlety, čas relaxu, ešte aj počasie bolo ako na objednávku.
Ďakujem a tešíme sa na rok 2019.

František - 01.08.2018

Zúčastnila som sa zájazdu do Petrohradu a užívala som si každý jeho moment. Ma3oska zorganizovala zájazd perfektne a starala sa o nás od východiskového letiska až po návrat. Všetko perfektne načasované, program nabitý, ubytovanie v tichom, peknom hoteli na výbornom mieste,…. Všetko super! Pani Eva nápomocná, rada poradí. A sprievodkyňa Lenka je ako chodiaca encyklopédia s o zmyslom pre humor! Úžasné! Môžem len odporúčať a teším sa na ďalšie zájazdy s Ma3oškou! Ďakujem!

Nora 15.8.2021

Dnes sme sa vrátili z Petrohradu skupina od 22 09 2019 – 26 09 2019. Niektorí ešte pokračovali do Moskvy. Viem, že sme všetci boli unesení, ale kým všetci pri svojich povinnostiach zabudneme na tento zájazd, chcem poďakovať našej sprievodkyni Lenke, ktorá bola úžasne vytrvalá, históriu mala v malíčku, neskutočne vtipná osôbka, ochotná pomôcť každému z nás. Bolo nás cca 29, ani jeden nevyslovil, čo i len náznak nespokojnosti. Musím podotknúť, že sa tu stretla fajn partia ľudí, ktorá bola disciplinovaná, presná a na nikoho sa nečakalo. Pri tak nabitom programe to bolo veľmi potrebné. Tak isto chcem poďakovať zástupcovi CK Ing. Šandalovej, že čo sa týka jedla, hotela, služieb, organizácie dopravy, proste všetkého, skutočne nie je čo vytknúť. Na záver jedno veľké ďakujem, za ozvučenie, ktoré pri toľkých ľuďoch je viac ako potrebné a tiež, že konečne je cestovka, ktorá má akreditovaných sprievodcov. Pretože je doba, kedy ľudia chodia samostatne po svete a to čo chceme a prečo chodíme organizovanie je práve ten profesionálny výklad histórie, tá prepracovanosť v organizácii. Na záver slová, ktoré Lenka tak často používala … eto bylo tak…S pozdravom Dagmar G.

Dagmar G. 30.09.2019

Úžasný zážitok, úžasná partička, MOSKA je TOP!!! Hlavne s takouto fantastickou cestovkou, kde máte individuálny prístup a úžasnú sprievodkyňu. Ďakujeme Evik, bola si naozaj fantastická!!! ***** hviezdičiek

Janka 30.09.2017

Perfektná dovolenka v Moskve, super organizácia, strava, ubytovanie, cestovanie a hlavne sprievodcovia. Aj napriek horúčavám, ktoré tento rok boli všade, dokázali výlety naplánovať tak, aby sme to „prežili“ v pohode a prešli sme všetkým čo bolo v programe, navyše nám ukázali aj miesta, ktoré boli mimo plánu, ale vedeli, že nás potešia vzhľadom na naše profesie. Bolo to milé a vážim si to.
Každá ďalšia naša dovolenka do Ruska už len s ma3oškou.
Ďakujem pekne
JankaV

Janka 07.08.2017 18:20

S ma3oškou sme absolvovali niekoľkodňový výlet do St. Peterburgu. Zájad vysoko hodnotíme po všetkých stránkach: organizácia, ubytovanie, strava, sprievodcovské služby. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za obohacujúci a príjemný strávený čas. Andrea, Eva a Ema

Andrea Trstenska 21.06.2017

Hoc sme si zajazd najskor chceli vybavit a naplanovat sami, zistili sme, ze je predsa len lepsie program, viza a aj vyber hotelu dat do ruk odbornikov na cestovanie po Rusku. Nie vzdy totiz cestovky klientom zabezpecia hotel v dobrej dostupnosti tak ako sme to mali my! Petrohrad je velke mesto a nas prvy vyber hotela bol katastrofa, ale nechali sme si poradit kus, sme doplatili, ale v celkovom prepocte sme usetrili na case a aj na taxi ci doprave. Vrela vdaka! Uz sa tesim na vylet na Bajkal, ktory planujeme v 2018 samozrejme s ma3oska.sk

Stefan S. 05.06.2017

Vylet bol skvely, kedze sme nestihli vsetko, co sme mali v plane, tak snad este niekedy budeme mat prilezitost.Co sa tyka vybavovania viz a spoluprace bola som velmi spokojna, kolega bol velmi ustretovy a ochotne mi odpovedal a reagoval na vsetky podnety . Sprievodca bol tiez velmi mily, snazil sa nam vyjst v ustrety a napriek velmi zlemu pocasiu v sobotu s nami ochotne prechadzal planovanymi pamiatkami. Dozvedeli sme sa od neho vela zaujimavosti, co sa tyka Petrohradu a Ruska.
Takze dakujem velmi pekne za spolupracu a prajem vsetko dobre.

DANA H. BRATISLAVA 18.05.2017

Ďakujem za vybavenie víz pre mňa a mojich kolegov. Ušetrili ste mi 2x cestu do Bratislavy, ale hlavne čas, ktorý tak môžem využiť na podnikanie. Vrele odporúčam!

Juraj 03.05.2017

V máji sme v Moskve zažili 6 krásnych dní, ktoré pohladili naše duše. Vtiahli nás do sveta historických pamiatok, pozoruhodnej architektúry a velikánov vedy i kultúry. Najkrajšie však boli stretnutia s ľuďmi. Sú veľmi príjemní a dobrosrdeční. Nikdy som v Rusku nebol (ani za Sovietskeho zväzu), ale keď som odchádzal domov, najviac zo všetkého som chcel v sebe čo najdlhšie uchovať ten pocit spolupatričnosti a oduševnenia za spoločnú vec, ktorého som bol svedkom počas osláv sviatku Dňa víťazstva. Na Slovensku je s takýmito pocitmi už ťažšie. Ďakujem zástupcom Spoznaj Rusko za skvelú organizáciu, ktorou nám sprostredkovali tento nezabudnuteľný zážitok. Od promptného vybavenia víz, cez taxikára Ivana (veď ako ináč by sa mohol volať 🙂 ), ktorý pre nás prišiel na letisko, po ubytovanie na Tverskoj ulici pri Červenom námestí, až po naplánovanie pútavého programu. Z toho sme stihli len asi tretinu, lebo organizátori nerátali s tým, že sme schopní v Centrálnom múzeu Veľkej vlasteneckej vojny stráviť celé dva dni. 🙂 🙂 🙂 Kvôli tomu sme tam však išli a ten rozsah múzea nás tak prekvapil, že sa ináč nedalo. 🙂 Platí však, že plánovať sa má viac, než sa dá stihnúť. V marketingu, pri rýľovaní, aj na túre 🙂 Preto, čo sme nestihli minule, stihneme nabudúce. A spoznávať Rusko budeme opäť so Spoznaj Rusko – ma3oska.sk . Ďakujeme.
Robert S.

Robert S. 23.11.2016

Služobná cesta do St. Peterburgu a Moskvy zorganizovaná absolútne bez jedinej chybičky a problémov s tranzitom. Cesta zo St. Pereburgu do Mosky rýchlovlakom SAPSAN – treba zažiť 🙂
Okrem pracovných povinností sme mali 100 perc.vyplnený čas aj zážitkovo aj kultúrne. Ubytovane, transfery a taxi boli riešene s.prihliadnutím na náš rozpočet pričom v Moskve sme bývali 15 min od Červeného námestia za bezkonkurenčnú cenu. ĎAKUJEME
Pavel B.

Pavel B. TU Zvolen 18.11.2016

Perfektne zorganizovaná služobná cesta
Ďakujeme

Jozef K. TU Zvolen 18.11.2016

Zdravím,v dňoch 26.9 až 30.9.2019 sme sa zúčastnili zájazdu „Moskva-po stopách vojenskej slávy“.Odlet z BA cca 17.20,celý let a prílet na letisko Vnukovo ok,následne odvoz hotelovým autobusom do hotela ALFA/trojica hotelov Alfa,Beta,Gama vybudovaných pre účastníkov OH/,registrácia v hoteli cca o 01.00 v noci.
Obsah výletu:Prehliadka Moskovského Metra,chrámu Vasilija Blaženého,plavba loďou po rieke Moskva,celodenná návšteva parku Patriot/vojenská technika/,partizánskej dediny,návšteva Kremľa,obchodného domu GUM na Červenom námestí so všetkým čo k tomu patrí,návšteva Múzea kozmonautickej techniky,ocenária,návšteva vojenského bunkra v hĺbke 18 poschodí pod úrovňou zeme atd…

Organizáciu výletu od A po Z,znalostí sprievodcov p.Rusnáka a p.Šantalovej hodnotíme na výbornú.

Záverom-boli sme síce len v Moskve a širšom okolí,ale táto oblasť Ruska je je jednodnucho krásna zem Rusi sú príjemní ľudia,metro-frekvencia odchodu a príchodu vlakových súprav 45 sekúnd,čistota 100%/nenájdete odhodený cigaretový ohorok/,Moskva je nádherné slovanské mesto/a to som prešiel vela miest v D,F,NL,I,A,B,CZ.V Rusku máte pocit bezpečnosti.Červené Námestie,chrámy,Kremeľ,Treťjakovská galéria,vojenské múzeá s neskutočným počtom historickej vojenskej techniky/napr.nemecký tank MAUS a Tiger/,lietadlá,vrtuľníky,ponorky,hasičské vozidlá a stovky ďalších vystavených kusov techniky…

Moskovské stanice Metra-ak si chcete urobiť názor,musíte ich vidieť.Sú nádherné.
Len toľko k výletu.U mňa aj s manželkou spokojnosť.

Tibor a Ľubica,Topoľčianky

Pridajte Vašu recenziu

Váš názor je pre nás veľmi cenný

Meno a Priezvisko*
Referencia*
Email*

Polia označené * sú povinné

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám

Newsletter

Buďte prvý, kto sa dozvie novinky.

Newsletter