MOSKVA

Spoznajte ju s nami!

Prehliadka námornej flotily

PETROHRAD – mesto námorníkov – atraktívny zájazd

Deň víťazstva Moskva

9. máj v Moskve

MAKS 2023 Moskva

Veľkolepá letecká šou pod Moskvou

Letisko Žukovskij, Moskov. oblasť. Každé 2 roky organizujeme zájazd na letecké dni a výstavu leteckej techniky pre profesionálov, ale aj lajkov a milovníkov letectva. VIP vstupy, prehliadky s výkladom, stretnutia s pilotmi a kozmonautmi. Neváhajte a zažite MAKS s nami!
1. deň
Odlet do Moskvy

Odlet/prílet do Moskvy. Transfer na hotel. Cestou vám porozprávame o histórii a reáliách Moskvy. Cesta nám ubehne rýchlo, ubytujeme sa v hoteli. Výmena eur na ruble, večera samostatne, resp. podľa dohody.

2. deň
Monino +VDNCH

Po raňajkách sa vyberieme autobusom za Moskvu. Navštívime veľmi populárne Múzeum letectva, ktoré je v mestečku v Monino. Toto unikátne múzeum nám dá možnosť spoznať históriu a vývoj letectva. Vystavené modely sú veľmi fotogenické a aj ich história vás mnohých veľmi zaujme. Zdržíme sa tu niekoľko hodín.

Obed a cesta do Moskvy.

Poobede nás čaká VDNCH. Tento jedinečný niekoľko hektárový komplex sa vám bude páčiť. My navštívime Múzeum Kozmonautiky a aj pavilón Kozmos. Lunochody, stanica MIR, satelity, strava pre  kozmonautov....

Okrem týchto tématických pavilónov bude čas pozrieť si aj ďalšie zaujímavé, ako napríklad pavilón Garáž s historickým vozovým parkom áut Kremľa od cára Mikuláša až po TAURUSy terajšieho prezidenta RF.

Večer návrat na hotel.

3. deň
MAKS 1.deň

Dnešný deň bude našim prvým dňom na veľkolepom leteckom salóne MAKS. Lietadlá, technika spojená s letectvom, ale aj vesmírom, kozmonautikou, šou leteckých skupín a veselá zábava.

Večer návrat na hotel, resp. podľa záujmu večerná prechádzka centrom Moskvy.

4. deň
MAKS - 2.deň

Druhý deň MAKS bude opäť plný fantastických výkonom pilotov lietadiel - čaká nás veľkolepá šou.

Večer návrat na hotel.

5. deň

Spoznávanie Moskvy

Ráno sa stretneme na recepcii a vydáme sa do Alexandrovského sadu, povieme si o jeho histórii, na koho príkaz vznikol a čo vlastne symbolizoval. Pomaly prejdeme do Kremľa, kde si za výkladu certifikovaného sprievodcu prezrieme slávne kremeľské chrámy – zvonicu Ivana Veľkého, chrám Zosnutia Presvätej Bohorodičky (Uspenský chrám), chrám Zvestovania (Blagoveščenský chrám), chrám Archanjela Michala (Archangelský chrám) s freskami, ikonami a hrobkami moskovských kniežat a ruských cárov. Neobídeme ani delo Cár-puška a slávny Cár-zvon.

Poobede si pozrieme podzemné paláce Moskvy a po prehliadke metra sa presunieme do prístavu na rieke Moskva. V poobedňajších hodinách nás čaká plavba na luxusnej výletnej lodi po rieke, kde za 2,5 hodiny uvidíme mesto ako na dlani. Všetko s výkladom kvalifikovaného sprievodcu. Popri tom si dáme obed, možno aj nejakú tú vodku a naše nohy si konečne oddýchnu.

Prechádzka po Starom Arbate

Po plavbe loďou nás čaká autobus, vyberieme sa na legendami opradený  Starý Arbat, akúsi pešiu zónu pre turistov. Tu si môžeme nakúpiť darčeky pre svojich najbližších: matriošky, magnetky, ušianky, tričká od výmyslu sveta. Cestou na hotel absolvujeme ešte autobusovú prehliadku centra Moskvy s výkladom.

Večer – voľný program, resp. podľa priania: cirkus, divadlo, koncert.

6. deň
Odlet domov

Náš zájazd končí.

Doobedu ešte dokúpime darčeky v okolí hotela.  Odubytujeme sa a čaká nás transfer na letisko.

ma3oska travel zajazd

júl-august 2023

ma3oska travel zajazd

raňajky v cene

ma3oska travel zajazd

slovenský sprievodca

ma3oska travel zajazd taliansko

6 dní

zajazd letecky ma3oska travel

letecky

Termíny

No data was found
Kontaktný formulár

Kontaktujte nás

Galéria zájazdu

Viac

Pripravujeme

Žiadne zájazdy sa nenašli

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám

Newsletter

Buďte prvý, kto sa dozvie novinky.

Newsletter