Prosecco tour – vínna cesta BUS

Prosecco tour – zájazd do Talianska

Prosecco tour + advent BUS

Prosecco tour - advent

EXKLUZÍVNY zážitkovo/pôžitkový zájazd počas vianočných trhov. Utečte od vianočného zhonu a užite si život s blízkymi. Dolce vita Italia.

VALDOBBIADENE - mestečko v regióne TREVISO (sever Talianska). Práve tu sa vyrába najkvalitnejšie prosecco na svete.

A my vás pozývame k TOP výrobcovi, ktorého meno je známe po celom svete. Taliani, Gregorio a jeho synovia Massimo a Michele, nám vo svojej vinici a pivnici pripravia degustáciu SIEDMICH druhov prosecca s občerstvením. "Prosečko" + jedlo a nádherné výhľady po prekrásnej talianskej krajine = srdečná a milá zábava - à la Dolce vita Italia. 

À propos - Prosecco D.O.C.G. extra brut - získalo 9. júla 2021 zlatú medailu na prestížnej medzinárodnej súťaži a MY ho máme v ponuke degustácie - bellissimo degusto!

 

1. deň

Odchod do Talianska podľa nástupných miest

Nástup na zájazd podľa jednotlivých miest:

 • 01.00 hod. - Ružomberok, železničná stanica
 • 01.45 hod. - Martin, zastávka MHD OC TULIP  
 • 02.15 hod. - Žilina, zastávka MHD pri železničnej stanici  
 • 03.15 hod. - Trenčín, železničná stanica
 • 04.15 hod. - Trnava, železničná stanica
 • 05.00 hod. - Bratislava, DK Istropolis 

Ďalej smer Rakúsko a Taliansko.

Príchod do Talianska v poobedňajších hodinách

Príchod do cieľa v poobedňajších hodinách, ubytovanie sa v 4* hoteli.

O 17.00 hod. spoločný odchod na degustáciu exkluzívneho PROSECCA (7 druhov) s pravým talianskym občerstvením, večerná zábava, voľný program.

2. deň

Vianočné trhy a prehliadka mestečka

Raňajky. Po raňajkách príjemná pešia vychádzka po okolí (zoberte si so sebou športovú obuv). Prejdeme sa uličkami nádherného talianskeho mestečka a dáme si obed v miestnej taverne Osteria senz'Oste (Valdobbiadene), ktorá je niečím výnimočná, to sa však dozviete až na mieste...

Po výbornom obede sa vydáme autobusom do mestečka v Cison di Valmarino, ktoré patrí k stovke talianskych miest (tzv. Borghi piu belli in Italia) s najkrajším historickým centrom. Cestou na trhy sa zastavíme vo Follina v románsko-gotickom opátstve s kláštorom z 12. st. V mestečku navštívime chutné a voňavé vianočné trhy, nakúpime exkluzívne darčeky - ideálne tie, čo sa dajú zjesť a vypiť. A večer podľa výberu a odporúčaní sprievodcu večera v jednej z mnohých reštaurácií podľa vašej chute. 

Návrat na hotel, podľa dohody so sprievodcom, je možná degustácia "Italiano producto" D.O.C. vrátane prosecca pre tých, čo si vedia užívať život (cena od 7,00 €/osoba). 

3. deň

Pokračujeme v ochutnávaní Talianska

Raňajky a odubytovanie sa. Ráno sa ešte zastavíme pri Molinetto della Corda (neďaleko Refrontolo) na starom mlyne z roku 1630, ktorý stojí na brehu rieky Lierza a mlel múku celých 300 rokov až do roku 1953 ! A keďže sme v Taliansku a prišli sme sem, aby sme si užili a priniesli domov TOP "jedlé" darčeky, zastavíme sa na nákupy chutných talianskych produktov na rodinnej farme Perenzuinovcov (San Pietro). Táto eko-bio farma má všetky certifikáty a oprávnenia predávať produkty pod značkou kvality D.O.C. - už teraz sa nám zbierajú slinky... Je možná degustácia od 7,00 €/osoba. Na cestu si ešte dáme skvelé prosecco... Dolce vita Italia!

Poobede odchod domov

Sadáme do autobusu a cestujeme na Slovensko. Návrat vo večerných/nočných hodinách podľa výstupných miest  

 • Bratislava, DK Istropolis
 • Trnava, železničná stanica 
 • Trenčín, železničná stanica
 • Žilina, zastávka MHD pri železničnej stanici
 • Martin, zastávka MHD OC TULIP 
 • Ružomberok, železničná stanica
ma3oska travel zajazd

celoročne, Advent - december

ma3oska travel zajazd

raňajky

ma3oska travel zajazd taliansko

slovenský sprievodca

ma3oska travel zajazd taliansko

3 dni

autobusom, nástup/výstup od RK po BA

Termíny

od 02.12.2022
do 04.12.2022
voľný
od 350,00 EUR

Výpočet ceny

Polia označené * sú povinné