Verona, Benátky, Lago di Garda + Prosecco degustácia

Verona + Prosecco tour dolinou Valdobbiadene

Adventný Prosecco tour – BUSom

Prosecco tour - adventný zájazd

EXKLUZÍVNY zážitkovo/pôžitkový zájazd počas vianočných trhov. Utečte od vianočného zhonu a užite si život s blízkymi v štýle Dolce vita Italia.

VALDOBBIADENE - mestečko v regióne TREVISO (sever Talianska). Práve tu sa vyrába najkvalitnejšie prosecco na svete.

A my vás pozývame k TOP výrobcovi, ktorého meno je známe po celom svete. Taliani, Gregorio a jeho synovia Massimo a Michele, nám vo svojej vinici a pivnici pripravia degustáciu SIEDMICH druhov prosecca s občerstvením. "Prosečko" + jedlo a nádherné výhľady po prekrásnej talianskej krajine = srdečná a milá zábava - à la Dolce vita Italia. 

À propos - Prosecco D.O.C.G. extra brut - získalo 9. júla 2021 zlatú medailu na prestížnej medzinárodnej súťaži a MY ho máme v ponuke degustácie - bellissimo degusto!

 

1. deň

Odchod do Talianska

Nástup na zájazd:

  • 04.00 hod. - Bratislava, DK Istropolis 

 

*za poplatok vieme zabezpečiť nástup Martin, Žilina , Banská Bystrica, Zvolen, Nitra, Trnava - resp. iné mesto  - informácia v CK, alebo nám napíšte na mail info@ma3oska.sk

Ďalej smer Rakúsko a Taliansko.

Príchod do Talianska v poobedňajších hodinách

Príchod do cieľa v poobedňajších hodinách, ubytovanie sa v hoteli.

O 17.00 hod. spoločný odchod na degustáciu exkluzívneho PROSECCA (7 druhov) s pravým talianskym občerstvením, večerná zábava, voľný program.

2. deň

Vianočné trhy a prehliadka mestečka

Raňajky. Po raňajkách príjemná pešia vychádzka po okolí (zoberte si so sebou športovú obuv). Prejdeme sa uličkami nádherného talianskeho mestečka a dáme si obed v miestnej taverne Osteria senz'Oste (Valdobbiadene), ktorá je niečím výnimočná, to sa však dozviete až na mieste...

Po výbornom obede sa vydáme autobusom do mestečka v Cison di Valmarino, ktoré patrí k stovke talianskych miest (tzv. Borghi piu belli in Italia) s najkrajším historickým centrom. Cestou na trhy sa zastavíme vo Follina v románsko-gotickom opátstve s kláštorom z 12. st. V mestečku navštívime chutné a voňavé vianočné trhy, nakúpime exkluzívne darčeky - ideálne tie, čo sa dajú zjesť a vypiť. A večer podľa výberu a odporúčaní sprievodcu večera v jednej z mnohých reštaurácií podľa vašej chute. 

Návrat na hotel, podľa dohody so sprievodcom, je možná degustácia "Italiano producto" D.O.C. vrátane prosecca pre tých, čo si vedia užívať život (cena od 10,00 €/osoba). 

3. deň

Pokračujeme v ochutnávaní Talianska

Raňajky a odubytovanie sa. Ráno sa ešte zastavíme pri Molinetto della Corda (neďaleko Refrontolo) na starom mlyne z roku 1630, ktorý stojí na brehu rieky Lierza a mlel múku celých 300 rokov až do roku 1953 ! A keďže sme v Taliansku a prišli sme sem, aby sme si užili a priniesli domov TOP "jedlé" darčeky, zastavíme sa na nákupy chutných talianskych produktov na rodinnej farme Perenzuinovcov (San Pietro). Táto eko-bio farma má všetky certifikáty a oprávnenia predávať produkty pod značkou kvality D.O.C. - už teraz sa nám zbierajú slinky... Je možná degustácia od 7,00 €/osoba. Na cestu si ešte dáme skvelé prosecco... Dolce vita Italia!

Poobede odchod domov

Sadáme do autobusu a cestujeme na Slovensko. Návrat vo večerných/nočných hodinách - výstupné miesto

  • Bratislava, DK Istropolis
ma3oska travel zajazd

Advent - december

ma3oska travel zajazd

raňajky

ma3oska travel zajazd taliansko

slovenský sprievodca

ma3oska travel zajazd taliansko

3 dni

autobusom, nástup/výstup od RK po BA

Termíny

od 02.12.2023
do 04.12.2023
3 dní
Viedeň
voľný
od 390,00 EUR
Kontaktný formulár

Kontaktujte nás

Pripravujeme

Žiadne zájazdy sa nenašli

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám

Newsletter

Buďte prvý, kto sa dozvie novinky.

Newsletter