Benátky + Prosecco degustácia

Romantická Verona + Prosecco/Valdobbiadene – TOP víkendovka

Prosecco tour + advent BUS

Prosecco tour - advent

EXKLUZÍVNY zážitkovo/pôžitkový zájazd počas vianočných trhov. Utečte od vianočného zhonu a užite si život s blízkymi. Dolce vita Italia.

VALDOBBIADENE - mestečko v regióne TREVISO (sever Talianska). Práve tu sa vyrába najkvalitnejšie prosecco na svete.

A my vás pozývame k TOP výrobcovi, ktorého meno je známe po celom svete. Taliani, Gregorio a jeho synovia Massimo a Michele, nám vo svojej vinici a pivnici pripravia degustáciu SIEDMICH druhov prosecca s občerstvením. "Prosečko" + jedlo a nádherné výhľady po prekrásnej talianskej krajine = srdečná a milá zábava - à la Dolce vita Italia. 

À propos - Prosecco D.O.C.G. extra brut - získalo 9. júla 2021 zlatú medailu na prestížnej medzinárodnej súťaži a MY ho máme v ponuke degustácie - bellissimo degusto!

 

1. deň

Odchod do Talianska podľa nástupných miest

Nástup na zájazd:

  • 04.00 hod. - Bratislava, DK Istropolis 

Ďalej smer Rakúsko a Taliansko.

Príchod do Talianska v poobedňajších hodinách

Príchod do cieľa v poobedňajších hodinách, ubytovanie sa v hoteli.

O 17.00 hod. spoločný odchod na degustáciu exkluzívneho PROSECCA (7 druhov) s pravým talianskym občerstvením, večerná zábava, voľný program.

2. deň

Vianočné trhy a prehliadka mestečka

Raňajky. Po raňajkách príjemná pešia vychádzka po okolí (zoberte si so sebou športovú obuv). Prejdeme sa uličkami nádherného talianskeho mestečka a dáme si obed v miestnej taverne Osteria senz'Oste (Valdobbiadene), ktorá je niečím výnimočná, to sa však dozviete až na mieste...

Po výbornom obede sa vydáme autobusom do mestečka v Cison di Valmarino, ktoré patrí k stovke talianskych miest (tzv. Borghi piu belli in Italia) s najkrajším historickým centrom. Cestou na trhy sa zastavíme vo Follina v románsko-gotickom opátstve s kláštorom z 12. st. V mestečku navštívime chutné a voňavé vianočné trhy, nakúpime exkluzívne darčeky - ideálne tie, čo sa dajú zjesť a vypiť. A večer podľa výberu a odporúčaní sprievodcu večera v jednej z mnohých reštaurácií podľa vašej chute. 

Návrat na hotel, podľa dohody so sprievodcom, je možná degustácia "Italiano producto" D.O.C. vrátane prosecca pre tých, čo si vedia užívať život (cena od 10,00 €/osoba). 

3. deň

Pokračujeme v ochutnávaní Talianska

Raňajky a odubytovanie sa. Ráno sa ešte zastavíme pri Molinetto della Corda (neďaleko Refrontolo) na starom mlyne z roku 1630, ktorý stojí na brehu rieky Lierza a mlel múku celých 300 rokov až do roku 1953 ! A keďže sme v Taliansku a prišli sme sem, aby sme si užili a priniesli domov TOP "jedlé" darčeky, zastavíme sa na nákupy chutných talianskych produktov na rodinnej farme Perenzuinovcov (San Pietro). Táto eko-bio farma má všetky certifikáty a oprávnenia predávať produkty pod značkou kvality D.O.C. - už teraz sa nám zbierajú slinky... Je možná degustácia od 7,00 €/osoba. Na cestu si ešte dáme skvelé prosecco... Dolce vita Italia!

Poobede odchod domov

Sadáme do autobusu a cestujeme na Slovensko. Návrat vo večerných/nočných hodinách - výstupné miesto

  • Bratislava, DK Istropolis
ma3oska travel zajazd

celoročne, Advent - december

ma3oska travel zajazd

raňajky

ma3oska travel zajazd taliansko

slovenský sprievodca

ma3oska travel zajazd taliansko

3 dni

autobusom, nástup/výstup od RK po BA

Termíny

od 02.12.2022
do 04.12.2022
voľný
od 350,00 EUR
Kontaktný formulár

Kontaktujte nás

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám

Newsletter

Buďte prvý, kto sa dozvie novinky.

Newsletter